Програма розвитку ООН в Україні

Основна мета ПРООН - підтримати Україну на шляху сталого людського розвитку, спрямованого на досягнення заможного, демократичного і сильної держави, в якому ніхто не залишається осторонь і враховується думка кожного і кожної. Ми керуємося Цілями розвитку тисячоліття та Конвенціями ООН, до яких приєдналася Україна.

Здоров'я нації - один з ключових елементів на шляху сталого людського розвитку. Заняття спортом є важливою складовою для впровадження здорового способу життя та боротьби з високим рівнем захворюваності. Заняття спортом покращують не тільки фізичну форму, а й сприяють зменшенню стресового навантаження.

З метою розвитку існуючої спортивної інфраструктури та залучення молоді до масового спорту ПРООН у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України розробили інформаційну систему Sportify.

Sportify - це веб-сайт, який надає інформацію про спортивну інфраструктуру на території України, тим самим сприяючи залученню молоді до занять спортом, а також підвищуючи інтерес суспільства до спорту в цілому.