uk

Гірськолижний курорт "Цецино" Чернівецької області

Гірськолижні бази (трампліни)

Спортивно-оздоровчий комплекс "Цецино" - міська гірськолижна траса з підйомником у Чернівцях біля підніжжя гори Цецино (6 км від центру міста). Якщо ви живете в Чернівцях і вас мучить питання "Як провести вихідні", відповідь - в Цецино. Комфортабельний комплекс відпочинку в передмісті, великий вибір додаткових розваг, красиві види на гору скрасять "суворі будні"! Що нового в цьому сезоні: Багатофункціональним повинен стати лижний спуск, який в літній період (і взимку, коли снігу немає) поки ще "простоює" - планується переоснащення під трасу для екстремального виду велоспорту - "4-крос".


Поділитися

Адреса

Чернівці, Цецино

Контактний телефон

+38 (0372) 90-42-67

Рейтинг об'єкту
Гірськолижні бази (трампліни) в регіоні Чернівці

Секції в цьому місціДо даного місця поки не додано секцій

Події в цьому місціУ даному місці немає доступних подій

Коментарі

Авторизуйтесь щоб мати можливість оцінити місце та лишити коментар

Коментарі користувачів


04.05.16 |

Готель з ПАВУКАМИ і мурахами, грибком і штукатурці яка падає на ліжко :) Гаряча вода не працювала, після дзвінків з проханянням включити - адміністрація відморозилася і перестала брати трубку і вимкнула телефон. Власник "Сашко" також по необережності взяв ЛИШЕ із незасвіченого нашого номеру і лише через години дві конюх почав включати бойлер, бо вони в цілях економії вимкнули його. А ПОТІМ ЗАКІНЧИЛАСЯ ВСЯ ВОДА. Бажання звонити комусь з готелю вже не було. В будинку дірки-просвіти. із всього опалювального - електричний нагрівач який навряд зігріє взимку.
| Була відсутня гаряча вода, а потім і холодна. Адміністрація\Власники перестали брати телефон після озвучення проблем. Мурахи в номері.

Схожі місця